Temný Kraj

Temný Kraj

05. 01. 2017
Tvoje hodnocení: 0
9.4 7 votes
Loading...

Série a Epizody

1Série 1 05. 01. 2017

Režije

Režije

Obsazení

Video trailer

Popis

Odborník na sériové vraždy Petr Kraj se ve svém zdravotním volnu na malebném venkově dostává společně s nalezeným psem a nezkušenou trojicí okresních policajtů k vyšetřování šesti případů sériových vražd, ve kterých ožívá stejně temné zlo jako ze starých pověstí a strašidelných legend.

Pražský elitní kriminalista z oddělení vražd Petr Kraj dává ze zdravotních důvodů sbohem velkoměstu a usazuje se na chátrající faře po svém strýci v malebném kraji opředeném strašidelnými legendami a pověstmi. Na zdánlivě poklidném venkově si ale připadá opuštěný stejně jako osamělý strom za vesnicí, ke kterému ho vážou vzpomínky z dětství. Jeho návrat ke kořenům není v žádném ohledu snadný, ale postupně také propadne nostalgické atmosféře a tajemné malebnosti venkova. Navíc potkává i nové kolegy z okresního oddělení, kteří se díky němu dostanou k vyšetřování spletitých případů sériových vražd a získají příležitost k profesnímu i osobnímu růstu. Plachá Naďa Hamplová, snaživý Vojta Coufal a bodrý Pepa Sláma se vyznají v temných zákoutích svérázného kraje a jsou Petrovi těmi nejlepšími parťáky při objasňování zločinů a oporou ve chvílích, kdy všem nemilosrdně ubíhá drahocenný čas…(TV Prima)

Temný Kraj
Původní název Temný Kraj
First air date 05. 01. 2017
Last air date 02. 04. 2017
Série 1
Epizody 12

Mohlo by se ti líbit

The Originals
Animal Kingdom
Broken
Útěk z vězení v Dannemoře
Letiště
Bull
Zoo
Prostřeno
Timeless
Runaways
DC’s Legends of Tomorrow
Anne With An E

Přidat komentář

Benefits of Effective Listening | 30ml UR SUGAR Schnelle Poly Building Gel UV Builder False Nagel Tipps Clip Stift | Venom (2018)