Loading...

Zdroje videa | Report | Pomoc & Návody 89 Zhlédnutí

  • Dabing

Futurama 5x8

Fryův smysl života

Leela má nového přítele Cheze, starostova pobočníka, a Fry z toho není zrovna šťastný, cítí se nedůležitý. Pak Leela pošle Frye, aby vyvenčil Nibblera. Ten začne mluvit a pak ho odtáhne do své mini-vesmírné lodi a letí s ním na svou planetu. Tam mu řeknou, že osud lidstva záleží na něm.

Má zničit infokouli, která shromažďuje informace celého lidstva. Staví ji ony mozky, které před pár měsíci napadly planetu. Mozky ho nevidí, protože nemá genetické vlny Delta. Dali mu dětský skůtřík, který se mu při úniku rozbije. Fry zmáčkne bombu a za 60 sekund má vybouchnout. Fry se zeptá infokoule na několik věcí, mezi kterými je i důvod, proč se dostal do budoucnosti. Zjistí, že to Nibbler ho šťouchl do židle, aby spadl a zmrazil se. Bomba vybouchne a přenese infokouli, mozky a sebe do jiného vesmíru.

Mozky mu potom řeknou, že se může vrátit do minulosti a zabránit tomu, aby se dostal do budoucnosti a pomohl tak mozkům, aby pochopili tajemství vesmíru. Přenesou Frye do minulosti, ten se snaží překazit Nibblerův plán, ale Nibbler mu pak slíbí, že mu na Zemi bude pomáhat získat Leelu, když se vrátí do budoucnosti. Fry to přijme, nechá se opět zmrazit a o 1000 let později se mu podaří zachránit vesmír.

Leela se vykašle na Cheze, protože zabrání sirotkům, aby šli bruslit. Zabral celé kluziště jen pro něj a Leelu. To se Leele nelíbí a tak je s Chezem konec. Fry dá Leele květinu a Leela ho políbí.

Futurama: 5×8
06. 04. 2003
Je v něčem je problém?
Loading...

Futurama season 5

Přidat komentář

U Disk GPS L1 L2 Signal Jammer USB Interface Car Shielding Device | Serie TV | Tom Lenk