Loading...

Zdroje videa | Report | Pomoc & Návody 96 Zhlédnutí

  • Dabing

Futurama 5x12

Afryodisiakum

Posádka Planet Express se vydá na túru a Fry je posedlý tím, aby našel Yettiho. V noci ho unese jedna vesmírná loď a ráno se Fry probudí bez nosu. Bender upozorní, že je v televizi něco zajímavého. Ve zprávách se dozví, že Fry není jediný, kdo přišel o nos. Poptávka po lidských rozích (tak jim říkají mimozemšťané) stoupá, protože se používají jako afrodisiakum.

Fry, Leela a Bender se vydají do jednoho obchodu, kde se lidské rohy prodávají. Donutí prodavače, aby jim ukázal záznamy z bezpečnostních kamer, a tam uvidí Lrrra, jak si kupuje Fryův nos. Musejí se vydat na planetu Omicron Persei 8.

Zjistí, že Lrrr si chtěl s Ndnd trochu okořenit manželství. Bender prozradí, že existuje i spodní roh. Vrátí mu ten horní a Lrrr po něm chce ten spodní. Jenže Fry se ho za žádnou cenu nechce cenu zbavit. Proto se Fry snaží Lrrrovi v manželství trochu poradit. Nezabírá to a tak se Fry rozhodne utéct v kleci na kolečkách, ve které je. Jede z kopce a spadne dolů a tam ho napadne Yetti. Naštěstí ho zachrání ostřelovač, který uspí Yettiho. A to pomůže Lrrrovi uvědomit si, že když Fryovi vezme spodní roh, tak nebude lepší člověk. Fryovi zůstane jeho chlouba a Ndnd se Lrrrův proslov líbí tak moc, že je jejich manželství zachráněno.

Futurama: 5×12
13. 07. 2003
Je v něčem je problém?
Loading...

Futurama season 5

Přidat komentář

honeywell wireless sensor | Antikspielzeug | The Abduction of Jen..